Kauqa -shtreter

450 EUR

Shitet nga: Gazi 14 Qer 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shiten dy kauqat ne foto. Jane prodhim te firmes SIMPO te Maqedonise. Jane perdorur vetem 7 muaj, jane te ruajtur pa asnje demtim. Shtrihen dhe kane sandekun brenda. Kane bezin material shume te forte dhe te pershtatshem per mirembajtje. Dizajn i ri dhe i mire. Qmimi 450 euro. Jane ble 780 euro.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione