Shes mobilje Salloni po thuaj se të pa përdorura

500 EUR

Shitet nga: Eset 27 Korr 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Mobilje salloni,në gjendje shumë të mirë .
Të gjitha kan mundsi të shtrihen për fjetje/relax.
1. 3she
1. 2she dhe 2 fotele
Jan shumë pak të përdorura ,shumë të përshtatshme për ulje/fjetje.
Leaflet
Në fillim