*Shes Mobiljet shume pak te perdorura...!

280 EUR

Shitet nga: egzon 28 Jan 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shes kauqat 3-3 shume pak te perdorur janë vetem 7 muaj te perdorur dhe ne gjendje te shkelqyer,janë shume te ruajtun.Kauqat shtrehen 2 pa problem arsyeja e shitjes e kam ndrru banesen e nuk me duhen. VIBER:+37745946211
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione