PERDE ZEBER

17 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lulzim Sot 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
JU OFROJM PERDE ZEBRA OSE DUBEL ROLER
ME QMIM TE VOLITSHEM 20 EURO PER METER KATROR.
KETO PERDEE BEHEN SIPAS MASES APO
VENDIT KU DUHET TE MONTOHEN.
STARTI I PUNES ESHTE 2 METRA KATROR
AFATI I LIFERIMIT/MONTIMIT/ 3 DIT PAS MATJES
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
QMIMI PREJ 20 EURO METREN KATROR PERFSHIN MATJEN TRANSPORTIN DHE MONTIMIN.POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET QMIMI ATHER ESHTE 17 EURO METRA KATROR.
Lulzim
  Online
044148991
Leaflet
ROLETA VENECIANE 7 EUR
RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET -
ROLETA TE JASHTME  NGA PLASTIKA -
PERDE TRAK 7 EUR
Në fillim