RROLO PERDE

10 EUR

Shitet nga: Lulzim Sot 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Pajisje
Qilimë dhe Perde
U OFROJM ROLO PERDE ME QMIM 10 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET.
POR NQOFSE IMATIM TRANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHER QMIMI ESHTE 13 EURO PER METER KATROR.
KETO PERDE JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA, LOKALE AFARISTE,ORDINANCA SALONE DARSMASH,SHTEPIA PUSHIMI RESTORANE ,SALLA TE KONFERENCAVE DHE ZYRE.
KEMI ZGJEDHJE TE NGJYRAVE DHE MATERJALEVE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN, KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE
ORARI I PUNES 7 GJER 23 GJDO DIT.,
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI
Leaflet
Në fillim