Qilim antik i punuar me vek

Shitet nga: Arbër Roka 09 Tet 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet qilimi antik i punuar me vek, në gjendje shumë të mirë.
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim