Tepih 2.50 me 3.50

Shitet nga: flaka 07 Tet 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tepih i qethur punim dore
ne gjendje shume te mire
qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim