ZBRITJE ROLETE ALUMINI MATERJAL GJERMAN

Shitet nga: burim Dje 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

33 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
rolete alumini me izolim maetrjal gjerman VEKA
me 5 vite garancion matja dhe montimi bahet ne gjith kosoven
viber 0038344171866
049 93 11 11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim