PERDE TRAK

7 EUR

Shitet nga: Lulzim Sot 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
JU OFROJM PERDE TRAK ME QMIM 7 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET/PA MONTIM/ DHE 9M NQOFSE NE I MATIM TRANSPORTOJM DHE I MONTOJM.
PERDET TRAK JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA ,ZYRE,ORDINANCA SHTEPIA PUSHIMI,SALONE TE DARSMAVE,LOKALE HOTELIERE DHE QFARDO HAPSIRE AFARISTE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES GJDO DITE 7 GJER 23 52/365
Leaflet
Në fillim