PERDE ZEBRA

17 EUR

Shitet nga: Lulzim Sot 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Pajisje
Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE ZEBRA OSE DUBEL ROLER
ME QMIM TE VOLITSHEM 20 EURO PER METER KATROR.
KETO PERDEE BEHEN SIPAS MASES APO
VENDIT KU DUHET TE MONTOHEN.
STARTI I PUNES ESHTE 2 METRA KATROR
AFATI I LIFERIMIT/MONTIMIT/ 3 DIT PAS MATJES
NQOFSE E VLERSONI KUALITETIN NA FTONI.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
QMIMI PREJ 20 EURO METREN KATROR PERFSHIN MATJEN TRANSPORTIN DHE MONTIMIN.POR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET QMIMI ATHER ESHTE 17 EURO METRA KATROR.
Leaflet
Në fillim