Perdet per dhome

Shitet nga: Jeta Sot 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes perdet per dhome. Jane 9 metra perde , dhe jan per garnishllen e 3 metrave.Gjatesia e perdeve eshte: 2 metra e 40cm. Qmimi eshte i volitshem.
Leaflet
Në fillim