Tepih

Shitet nga: Jeta Sot 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Pajisje
Qilimë dhe Perde
Dimenzionet:
Gjatesia 2.20cm
Gjeresia 1.44cm
Qmimi eshte i volitshem
Leaflet
Në fillim