Tepih

Shitet nga: Jeta Sot 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Pajisje
Qilimë dhe Perde
Shitet tepihi per dhome me keto dimenzione: Gjatesia e tepihit eshte 2.30 cm , ndersa gjersia eshte 1.50 cm. Qmimi eshte i volitshem.
Leaflet
Në fillim