ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM+38344171866

32 EUR

Shitet nga: buli Dje 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
zbritje rolete alumini me izolim me materjal gjerman me 5 vite garancion matja dhe montimi ne gjith kosoven
viber +38344171866
049 93 11 11
Leaflet
Në fillim