Perde zebra & Rollo Perde +383 44 100 035.

0 EUR

Shitet nga: Meti mont Dje 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PROGRAMI IPUNES , ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI , ME IZOLATOR, ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. Rollo PERDE , ROLLO ZEBRA ,PERDE TRAK SHIRITORE , VENECIANE NGA DRURI , DHE ALUMINI, RJETA KUNDER MUSHKONJAVE, DYER HARMONIK, ETJ. +383 44 100 - 035
Meti mont
  Online
044 100 035
Leaflet
Në fillim