PERDE ZEBRA / ROLLO PERDE

0 EUR

Shitet nga: Meti mont Sot 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PERDE ZEBRA ROLLO PERDE, PERDE TRAK SHIRITORE, VENECIANE NGA DRURI DHE ALUMINI.ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI .ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA. DYER HARMONIK NGA PLASTIKA. RJETA KUNDER INSEKTEVE, +383 44 100 035.
Leaflet
Në fillim