PERDE TRAK

7 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Lulzim Sot 09:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
JU OFROJM PERDE TRAK ME QMIM 7 EURO METRA KATROR NQOFSE I MATNI TRANSPORTONI DHE MONTONI VET/PA MONTIM/. DHE 9 EURO NQOFSE NE I MATIM TRANSPORTOJM DHE I MONTOJM.
PERDET TRAK JANE TE PERSHTATSHME PER SHTEPIA ,ZYRE,ORDINANCA SHTEPIA PUSHIMI,SALONE TE DARSMAVE,LOKALE HOTELIERE DHE QFARDO HAPSIRE AFARISTE.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
ORARI I PUNES GJDO DITE 7 GJER 23 52/365
Leaflet
DYER HARMONIK -
PERDE ZEBRA 17 EUR
PERDE TRAK 7 EUR
DYER  HARMONIK -
Në fillim