Publikuar: Maj 07 2019 01:12

Per frizer

EUR

Publikuar: Maj 07 01:12
Shikime: 14
Karrik per larje te kokes eshte e pershtatshme edhe per meshkuj edhe per femra Eshte e ardhur nga italia shum prefekt,qmimi saj eshte.120€ Dhe nje fotele per pritje te myshtyrive ka likuren e grisur, kapaku i hapet eshte e shfrytezushme si lloj depo. Gjatesija eshte 2m,dhe kushtone 45€
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
14
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049303375

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione