Mobiljet

0 EUR

500 EUR

Shitet nga: Shpendi 07 Shk 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Pajisje
Të tjera
Shiten: tavolina e dhomes, dollapet, komodina e dhomes-dollap, komodine korridori me pasqyre, dy kauqe 3-sha dhe nje kauq 2-sh.

Mobiljet-orendite jane ne gjendje shume te mirembajtura dhe kane qmim shume te arsyeshem.

Arsyeja e shitjes eshte per shkak te rimobilimit dhe nderrim mobiljesh ne shtepi te renovuar komplet.

Qmimi sipas marreveshjes.
Viber kontakt: +37744386464
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione