ILAQ PER PUQRRA ME GARANCION 100%

20 EUR

Shitet nga: xx 04 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Pajisje
Të tjera
-Shesim ilaq per puqrra dhe per akne me prodhim norvegjez.
Per heqjen e tyre kemi garancion 100%,pasi qe kemi bere testime te ndryshme dhe te gjitha kan pasur efekt 100%.Ilaqi kushton 20 euro 100ml.Per me shume kontaktoni ne numrin 045 339 028..
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione