Publikuar: Jan 08 2023 09:14

Shitet inventari

Publikuar: Jan 08 09:14
Shikime: 57
Shitet inventari i ruajtur dhe i gatshem per pune .
Nw inventare perfshihen tavolina te pershtatshme per ushqim te llojit te drurit dhe kompact mw dimensione 1.2-80 cm, 1.4 -80 cm, 90 cm -90 cm sasia 20cope.
Karrika te ndryshme te brendeve brunes dhe luma furniture.
Ne inventare perfshihet edhe zerimi Ev(elektro voice )
6 zmadhues zeri , basi ,mikseta ,”pajaqalla”.
Piktura ,rafte , sanitari ,pjese te banakut mbajtse te gotave ,
Karrik te banakut ,kamera hik vision 5mgp dhe 3 mgp,
Ju mirpresim !
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
57
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione