Mbulojme terasa te shtepive, veranda dhe bunara...

Shpallja e kompanisë Shitet nga: mobileria blini 17 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Mobileria Blini është një firmë e Kosoves me seli në Dardani e cila me seriozitetin më të madh bënë mbulimin e terasave dekorative,verandave,bunareve, restauranteve si dhe dyer nga dryri. Të gjitha këto elemente punohen nga druri masiv i kualitet të lartë. Ju mirepresim..
mobileria blini
044 281 321
Leaflet
Në fillim