Kompania Nërtimore BLERI

0 EUR

Shitet nga: Pr 23 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Kompania Nërtimore BLERI

Puonjm:
Shtëpi (të mëdha të vogla)
Banesa (të mëdha të vogla)
Fasad
Keramik
Murim (Zidim)
Ngjyrosje
Interior
Rrymë
Nxemje Qëndrore
Ujësjellës etj
Të Gjitha Me Profesionalizëm
Dhe me çmim të volitshëm

Për më Shum Kontaktoni Numrin e Telefonit
044 747 402

Viber +37744747402
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione