Inventar per Sallon Ondolumi

1 500 EUR

Shitet nga: ????? 04 Gush 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera

Shitet enterieri komplet për sallon ondulimi,
Të gjitha paisjet janë komplet dhe moderne
*Dy pasqyre per frizura me karrika levizese
*Nji paqyr per grim me karrik levizese
*Lavamani komplet me paisje
*Tavolina per thonj komplet me paisje
*Shtrati per depilim
*Shanku per termine te klienteve
*Aparati per thoj
*2 fema profesional
*1 figaro per dredha
*Llokme + shminka + brusha

Info ne Viber +383 44 249 303

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione