Publikuar: Dhj 02 2022 09:04

Mobilje!

Publikuar: Dhj 02 09:04
Shikime: 110
Shiten orendi të ndyshme: dollap, tavolina, kanape të ndyshme, elemente të kuzhinës, tepiha, abazhure, llustera, piktura, zbukurime nga kristali dhe bakri etj. Shiten së bashku ose ndaras.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
110
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione