Mobileria-GETI

0 EUR

Shitet nga: Jeton 08 Mar 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Mobileria-GETI: Riparojme te gjitha llojet e kauqave. separeve. tabureteve/ etj
Mobileria-GETI: Prodhojme tavlona disa lloje te kauqeve etj
Per me shum un te njoftoheni permes FaceBook-ut www.facebook.com/MobileriaGeti
Ose ne VIBER dhe TEL
Viber: 0038649284995
Tel : 044/284-995

Transporti GRATIS
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione