Separe shiten urgjent 270euro

270 EUR

300 EUR

Shitet nga: Arton Fazliu 10 Gush 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pajisje
Të tjera
Separe per lokale
Kafiq dhe terasa etj
Jan te perdorta shum pak qmimi i diskutushe
Shiten urgjent duhet me liru lokali.

Ndahen pjes pjes nuk jan te montuara ne foto veq i kom afru mi kap krejt tub
Viber +37744809070
Arton Fazliu
044 809070
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione