SHITET SHTRATI MIGUN

900 EUR

Shitet nga: besiana havolli 11 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Eshte Shtrat qe ka 7 programe te ndryshme. Programohet sipas deshires dhe masazhen e ben vet, leshon rreze ultra violet nga guret zhade. Eshte relaksues dhe sheron shume semundje. 85 % e rasteve qe kane bere masazh kane pasur suksese ne sherimin e semundjeve.
CIMIMI I NEGOCIUSHEM
besiana havolli
049 880 939
Leaflet
Në fillim