Publikuar: Jan 04 2023 10:43

Shitet Inventar per Piceri&Fastfood

EUR

Publikuar: Jan 04 10:43
Shikime: 200
Shitet Inventari per Piceri&fastfood ,
Me inventar posedoj :
3 Friza shank me Xham
1 Frigorifer i pijeve me dy dyer
5 Friza shank Inox te masave te ndryshme
1 Maqin larse per enë
1 Furre per Pica 2 kat
1 Aspirator
2 dollapa me kapak inox
1 dollap pa kapak inox
9 tavolina me 40 Karrika
1 Klim
4 shankerica
1 Zgar
1 Plin
1 Peshore
Enë te ndryshme Piceri&Fastfood
Dhe disa piktura
Lokali ka gjithashtu edhe Bar me rafte nese dikush eshte i interesuar .

Te gjithe inventarin e shes keshtu komplet nuk shes asgje tek e tek , te interesuarit te kontaktojn per qmimin ne privat .
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
200
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049709911

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione