Publikuar: Qer 02 2023 09:32

Sete prej metale modeli ri

EUR

Publikuar: Qer 02 09:32
Shikime: 3
Sete per kopsht unike
👌 Zgjedh kualitet

Materiali metal
Shtofi me perzgjedhje
Sfungjeri 10cm

Lokacioni 📍pozheran
Na shenoni ne viber. Dhe na dergoni foton e modelit per. Te ju treguar qmimin +383/45546884
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 5 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

045546884

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione