SHATORA DIMROR ME NXMEJE TVOLiNA 044280873

Shitet nga: Tenda Dje 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Japum me qera shatora karriak dhe tavolina ne gjdo koh muni me thirr jene te mir pritur ne nr 044280873 viber +383 44 280873
Leaflet
Në fillim