INVERTAR:KARRIGE,TAVOLINA,SHANKERICA,SEPARE ETJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tradita Sot 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika tradita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim