Shitet tavolina e dhomes

Shitet nga: Bexhoo Dje 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e dhomes
Info 044 588 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim