Tavoline me karrika

Shitet nga: flaka 17 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 24 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR   250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen nga druri masiv me 6 karrika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim