Kuzhina tavolina karrika me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: qani beluli Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kuzhina tavolina karrika etj gjindemi ne gjilan ne rrugen qarkore afer tregut te veturave 500 metra ne drejtim te ferizajit per me shume mundeni me na vizitu edhe ne facebok ..ntp molika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim