SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA 044280873

Shitet nga: Dritoni Dje 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum me qera sherbim shatora karrika dhe tavolina 044280873 jeni te mir pritur ngjdo koh qe thirrni 24 or +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim