Shiten Tryeza dhe karriget-

0 EUR

Shitet nga: Lis 24 Korr 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet Tavolina e drurit se bashku me 6 karrige.Çmimi mjaft i volitshem,por sipas marreveshjes.
Leaflet
Në fillim