Tavolin buke shiter urgjent

0 EUR

Shitet nga: Tavolin e bukes Sot 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shes Tavolinen e bukes eshte e perdorur po eshte ne gjendje shum te mire me dimenizione 0.80 cm e gjon dhe 1.20 e gjat dhe me mundesi te zgjatjes deri ne 1.60 cm.Baj edhe ndrrim me najsen qe me konvenon
Qmimi sipas marveshje .
Per informata shtes :+383 49 755 310 dhe +383 49 771 179
Tavolin e bukes
044/771179
Leaflet
Në fillim