Tavolin me ulse per ballkon

0 EUR

Shitet nga: Egzon 26 Maj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Tavolina dhe dy ulse per ballkon duken si ne foto
Leaflet
Në fillim