Tavolin

300 EUR

Shitet nga: Raif 11 Gush 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet tavolina per 8 persona qe zgjatet deri ne 10 persona shume e ruajtur si dhe 8 karrika poashtu ka xhamin mbrojts mbi
Leaflet
Në fillim