TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

0 EUR

Shitet nga: 044280873 Sot 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH TE NE GJENI SHERBIM TE SHPEJT KORREKT DHE ME QMIME TE VOLITSHME JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873
- [ ]
044280873
+38344280873
Leaflet
Në fillim