TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXMEJE 044280873

0 EUR

Shitet nga: shatora Sot 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA NE SHERBIM PER INFO 044280873 viber +38344280873 ne qdo koh jeni te mir pritur
shatora
044280873
Leaflet
Në fillim