TENDA SHATORA ME QERA KARIK TAVOLINA 044280873

Shitet nga: tenda toni Dje 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jon me dimenzione te ndryshme si dhe me ndriqim transporti dhe montimi behen gratis ne ter teritorin e kosoves 044280873 viber+38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim