SHATORA DIMROR ME NXMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

Shitet nga: Tenda shatora Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Kaçanik
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh jeni te mir pritur ne nr 044280873 viber +38344280873
Tenda shatora
044280873
Leaflet
Në fillim