SHATORA DIMROR TENDA ME NXEMJE 044280873

Shitet nga: Tenda shatora Dje 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Japim me qera shatora karrika dhe tavolina per nevoja te ndryshme familjare numri per kontakt 044280873 ne xhdo koh muni me thirr jeni te mir pritur sherbimi ku do ne kosov shejt korrekt
Tenda shatora
044280873
Leaflet
Në fillim