SHATROA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 045587719

0 EUR

Shitet nga: shatora Sot 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
jap ne sherbim me qera shatorakarrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719
Leaflet
Në fillim