TEDNA SHATORA DIMROR ME DER DHE MXEMJE 044280873

0 EUR

Shitet nga: TENDA Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
JAPIM NE SHRBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR SHERBIM TE SHPEJT KORREKT ME QMIME TE VOLITSHME 044280873 viberLeaflet
Në fillim