tavoline dhe tv

170 EUR

Shitet nga: Bahri 02 Dhj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
tavolina eshte e ruajtur dhe pa gervishtje. karrikat po ashtu te ruajtura edhe pa gervishtje.
te interesuarit tw kontaktojn ne numer telefonit-komplet 170€

ndersa televizori 100€
Leaflet
Në fillim