Karrik hidraulike

Shitet nga: Jeta Sot 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
Shes karrigen hidraulike e cila eshte eshte e pershtatshme per dyqan apo zyre. Shitet me qmim te volitshem.
Leaflet
Në fillim