Tavolin per kuzhin me 6 karrika

300 EUR

400 EUR

Shitet nga: Besimi 01 Korr 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shes tavolinen me 6 karrika e cila zgjerohet . Qmimi i blerjes 600€ - shitet per 300 €.
Tel dhe viber 044 220 668 prej ores 18:00- 22:00.
Leaflet
Në fillim